Audio

Mé mp3 skladby v nejvyšší kvalitě zdarma ke stažení

Následující skladby jsou výběrem toho nejlepšího, co jsem za poslední roky vytvořil. Na všechny se vztahuje licence Creative Commons, což znamená, že skladby můžete použít u svých nekomerčních projektů, ale musíte uvést název hudebního díla a autora (Dysmusax). Komerční využití za účelem zisku je bez mého souhlasu zakázáno. Nicméně v případě zájmu se můžeme dohodnout, nebojte se mi napsat.

Remixové a narapované skladby mají také svoji čistě instrumentální verzi. Tu můžete využít pro svoje domácí rapování, nebo klidně i na koncertech. Komerční beaty, instra a instrumentálky nenabízím. Skládám čistě pro zábavu. Instra dělám pouze pro ty, kteří už něco umějí. Patnáctiletí rappeři s XXXL trenkama prosím nepište mi o beaty zadarmo ;))).

Sledujte taky moje profily jinde:

Myspace profil www.myspace.com/dysmusax

Stage profil www.stage.cz/dysmusax

Bandzone profil www.bandzone.cz/dysmusax

Hip-Hop.sk profil my.hip-hop.sk/dysmusax

Youtube profil youtube.com/dysmusax

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2002
Všechny zde uvedené tracky byly vytvořeny v programu Reason. U některých jsem využil schopností programů Cubase LE, WaveLab LE a AnalogX Delay Calculator. Jsem výhradním autorem všech skladeb. Tzn., že jsem skladby sám složil. Nepoužil jsem žádné hotové smyčky, melodické riffy ani nic podobného. V remixech jsou použity acappelly z originálních skladeb původních autorů.