Hiphopové instrumentální podmazy

Nabídka exkluzivních i neexkluzivních beatů, instra na zakázku

V případě, že jsi rapper, máš omezené finanční prostředky, ale potřebuješ pro své texty kvalitní hot instra, tak mám pro tebe skvělou zprávu - jsi na správné stránce!

Dysmusax.cz je tvůj zdroj pro exkluzivní, ale i ne-exkluzivní hiphopovou instrumentální produkci. Jedná se o kvalitní unikátní rapové beaty, které můžeš pořídit za velmi výhodnou cenu. Všechny instrumentální podmazy v mé nabídce jsou tvořeny s maximální péčí, s důrazem na moderní zvuk a celkovou kvalitu. Snažím se vyhýbat samplingu, proto naprostá většina instrumentálek neobsahuje ohrané fragmenty z jiných skladeb. Stejně tak nepoužívám, případně pouze v minimální míře, různé smyčky a motivy ze sample cdček. Každá skladba je složena notu po notě, zvuk po zvuku.

Jelikož mnoho umělců požaduje hudbu, kterou si dosud nikdo z běžných návštěvníků stránek nemohl poslechnout (byť jen jako ukázku), obsahuje následující nabídka pouze vybrané ukázkové skladby. Vážným zájemcům mohu zaslat rozšířenou nabídku instrumentálních podkladů. Stačí mě kontaktovat.

Exkluzivní instrumentálky

Exkluzivita u instra znamená, že pokud ho koupíte, tak ho již neprodám nikomu jinému. Každá taková koupě je unikátní, beat je prodán jen jednomu člověku. Exkluzivní hiphopový podmaz můžete dále použít dle libosti - na komerční album, kompilaci, do počítačové hry, reklamy... kamkoliv chcete. Po zakoupení instra se stáváte jeho vlastníkem, tudíž veškeré další zisky z jeho užití náležejí pouze vám. Jako autor vám garantuju licenci na veškerá práva pro komerční využití. Všechna zakoupená instrumentální díla musí obsahovat informaci "Produkce: Dysmusax". V nabídce je pouze ukázka instrumentálky, po dohodě lze změnit aranžmá a délku skladby. Exkluzivitou instra je zajištěna maximální snaha o splnění přání klienta. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte.

Exkluzivní produkci dělám jen s lidmi, kteří už mají rap na trochu vyšší úrovni. Proto mi prosím nepište, pokud teprve s rapem začínáte. Pro začínající rappery mám nabídku ne-exkluzivních instrumentálek.

Ne-exkluzivní instrumentálky

V případě zakoupení licence na použití ne-exkluzivní skladby zůstává instrumentálka stále v mém vlastnictví. V licenci vám garantuji práva na použití beatu jako propagaci vašeho rapu v rádiích, televizi, reklamách, na internetu, koncertech a na vašich demo snímcích. Komerční využití na album, singl, kompilaci atd. je možné až po zakoupení exkluzivní licence. Všechna zakoupená instrumentální díla musí obsahovat informaci "Produkce: Dysmusax". V nabídce jsou pouze kompletní dokončené skladby, změna délky či aranžmá je možná pouze při zakoupení exkluzivní licence. Uvedené ceny jsou konečné, nejsem plátce DPH. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte.

  • 008  délka 3:20    bpm 88    cena 200 Kč    koupit
  • 012  délka 4:03    bpm 96    cena 200 Kč    koupit
  • 022  délka 3:30    bpm 75    cena 200 Kč    koupit
  • 0801  délka 4:05    bpm 96    cena 200 Kč    koupit
  • orcs  délka 3:14    bpm 90    cena 200 Kč    koupitZvuková kvalita instrumentálních podkladů splňuje průmyslový standard. Všechna moje hudba je mixována v profesionálních hudebních programech a s kvalitním hardwarem, více v sekci studio. Zvukové ukázky komprimuji do formátu mp3 pomocí vysoce kvalitního kodeku při zachování CD kvality. Exkluzivní produkce je standardně dodávána formou heslem chráněného odkazu na jeden soubor ve formátu WAV (16 bit / 44.1 kHz). Po dohodě je možno zaslat jednotlivé stopy (bicí, basa, smyčce, piano... atd.) na CD ve formátu WAV v kvalitě až 24 bit / 192 kHz pro váš komfortnější mastering. Neexkluzivní produkce je zasílána e-mailem, případně formou chráněného odkazu ve formátu mp3 (320 kbps, high quality). I zde je samozřejmostí možná dohoda o zaslání instrumentálek klasickou poštou na CD (ve formátu mp3). Ukázky hiphopových beatů na této stránce jsou proti zneužití chráněny, tzv. voice-overem, hlasem profesionálního speakera. Zakoupené instro přirozeně voice-over neobsahuje. K předání dat dojde až po ověřeném zaplacení (přípisu částky na běžný účet), případně vystavením faktury. Vzhledem k povaze zboží jej není možné bez zákonného důvodu vrátit a požadovat zpět peníze.